DYŻURY RADNYCH

 

TERMINY DYŻURÓW
ZARZĄDU DZIELNICY II


•    Małgorzata Ciemięga – Przewodnicząca (całokształt spraw Rady Dzielnicy, Komisja Edukacji):
środy, godz. 13.30 – 14.30, siedziba Rady Dzielnicy II.
Istnieje możliwość dyżuru w innych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, pod nr tel. 12 431 25 00 (biuro Rady Dzielnicy II) lub e-mailowym: rada@dzielnica2.krakow.pl. W dniach sesji Rady dyżury się nie odbywają. Za utrudnienia przepraszamy.

 

•    Maciej Hankus – Wiceprzewodniczący (Komisja Praworządności i Bezpieczeństwa, Komisja Kultury):
pierwsze środy miesiąca, godz. 18.00 – 19.00, biblioteka przy ul. Brodowicza 1.
Istnieje możliwość dyżuru w innych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailowym: maciejhankus@wp.pl

 

•    Łukasz Derdziński – Członek Zarządu (Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych, Komisja Sportu i Rekreacji):
pierwsze środy miesiąca, godz. 18.00 – 19.00, biblioteka przy ul. Brodowicza 1.
Istnieje możliwość dyżuru w innych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailowym: lukaszdzielnica2@gmail.com

 

•    Artur Wolny – Członek Zarządu (Komisja Ochrony Środowiska, Komisja ds Budżetu Obywatelskiego, Komisja Informacji i Komunikacji Społecznej):
Istnieje możliwość dyżuru po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailowym: wolny@poczta.pl

 

•    Tomasz Makowski – Członek Zarządu (Komisja Planowania Przestrzennego, Inwestycji, Infrastruktury i Handlu):
ostatni czwartek miesiąca, godz. 11.00 – 12.00, biblioteka przy ul. Lubomirskiego 7a.
Istnieje możliwość dyżuru w innych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailowym: tomaszmakowski@poczta.pl

 

TERMINY DYŻURÓW
RADNYCH DZIELNICY II

 

•    Małgorzata Sułkowska – pierwszy wtorek miesiąca, godz. 11.00 – 12.00, biblioteka przy ul. Lubomirskiego 7a.
•    Andrzej Kalista – każdy piątek, godz. 17.00 – 18.00, biblioteka przy ul. Brodowicza 1.
•    Magdalena Maliszewska – poniedziałki, godz. 17.00 – 18.00, biblioteka ul. Bobrowskiego 11.
•    Alicja Gołąb-Radziszewska – ostatni poniedziałek miesiąca, godz. 17.00 – 18.00, biblioteka ul. Brodowicza 1.
•   Paweł Stachowiec – pierwsza środa miesiąca, godz. 18.15 – 19.15, Gimnazjum nr 7, przy ul. Jachowicza 5.
•    Beata Dzieszyńska – po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, pod nr tel.  602-317-460 lub e-mailowym: beata.dzieszynska@gmail.com
•   Marian Andruchów – pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 16.00 – 17.00, biblioteka przy ul. Brodowicza 1.

 

ADRESY E-MAILOWE
RADNYCH DZIELNICY II

 

Marian Andruchów – marian.andruchow@gmail.com
Łukasz Derdziński – lukaszdzielnica2@gmail.com
Beata Dzieszyńska – beata.dzieszynska@gmail.com
Grzegorz Finowski – grzegorzfinowski@gmail.com
Ewelina Garbacka-Kalemba – ewelinagarbacka@gmail.com
Alicja Gołąb-Radziszewska – a.golab.r@interia.pl
Maciej Hankus – maciejhankus@wp.pl
Marcin Jaworski – jaworka33@gmail.com
Andrzej Kalista – andrzej.kalista@onet.pl
Tomasz Makowski – tomaszmakowski@poczta.pl
Magdalena Maliszewska – madlen14@poczta.onet.pl
Agnieszka Pasieka – agape70@wp.pl
Łukasz Pietryka – lukasz_pietryka@wp.pl
Michał Skoczeń – michalskoczen@gmail.com
Paweł Stachowiec – pawel.stachowiec@gmail.com
Małgorzata Sułkowska – sulkowskagosia@gmail.com
Maria Szafraniec – mariaszafraniec@poczta.onet.pl
Jarosław Świech – jarekswiech@wp.pl
Artur Wolny – wolny@poczta.pl
Violetta Zapiór – viola212121@gmail.com