OKRĘGI

MACIEJ HANKUS  Okręg nr 1 – ulice:

BOLESŁAWA CHROBREGO 3, 3A, 3B, 5, 5A, 7, 9, 11, 17, 17A, 19, 21, 21A, 23, 24, 26, 28, 29, 32B, 35, 35A, 35B, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51,

CIEPLIŃSKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 36A, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56,

DOMKI 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 21,

DUKATÓW 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 19, 19A, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29,

GROCHOWSKA 2,

IDZIKOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19, 20, 21, 23, 23A, 24, 24B, 24C, 25, 27,

JAWORSKIEGO 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 15, 16, 16B, 17, 18, 19A, 19B, 21,

KĄT 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 10, 12, 14, 16,

KSIĘDZA SKORUPKI 4, 6, 8, 10, 10A, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 26A, 28, 30,

ŁUKASIEWICZA 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10A, 12, 14, 16, 18, 18A, 20, 20A, 22, 24, 26, 26A, 28,

NA WIANKACH 12, 20, 22, 24, 26,

OTWINOWSKIEGO 1, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 27, 27A, 29,

RAKOWICKA 49, 51, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77A, 79, 81, 83, 83A, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99,

 

ALICJA GOŁĄB-RADZISZEWSKA Okręg nr 2 – ulice:

ALEJA PŁK BELINY-PRAŻMOWSKIEGO 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68A, 68B, 69, 71,

BOLESŁAWA CHROBREGO 2, 2A, 4, 4A, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,

GROCHOWSKA 3, 3A, 4, 4A, 4B, 5, 6, 6A, 6B, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 19A, 20, 21, 22, 22A, 24, 26,

KSIĘDZA BISKUPA BANDURSKIEGO 25, 27, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62A, 64, 66, 68,

NORWIDA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 10, 11, 13, 13A, 13B,

OLSZAŃSKA 2, 4, 6, 6A, 6B, 8, 12, 14, 16,

RAKOWICKA 37, 41, 41A, 43, 43A, 43B,

RUSAŁEK 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 10,

 

MIECZYSŁAW CZYTAJŁO Okręg nr 3 – ulice:

BRATKOWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,

CIEPLIŃSKIEGO 50, 50A,

FARMACEUTÓW 2, 7, 9, 11, 19, 21,

KRYNICZNA 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19,

LESISTA 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10,

LOTNICZA 1, 2, 2A, 3, 4, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 14B, 16, 18, 20, 22, 24,

NADBRZEŻNA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,

NARZYMSKIEGO 1, 2, 2A, 3, 3A, 3B, 3C, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30A, 32,

OLSZYNY 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 11, 11A, 12,

STOKROTEK 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 20, 20A,

 

ZBIGNIEW SEMIK Okręg nr 4 – ulice:

ALEJA PŁK BELINY-PRAŻMOWSKIEGO 2D, 4, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13A, 14, 14A, 15, 15A, 16, 16A, 16B, 17, 18, 18A, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 24A, 24B, 25, 26, 26A, 26B, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44A, 45, 46, 46A, 47, 48, 48A, 48B, 48C, 49, 49A, 50, 52, 54,

LUBOMIRSKIEGO 2, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45A, 47, 49, 51,

MOGILSKA 16, 18, 20,

OLSZAŃSKA 5, 5A, 7, 7A,

RAKOWICKA 27, 29, 31A, 33, 33A, 35, 35A,

TOPOLOWA 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50A, 52,

 

KAROL KWIATEK Okręg nr 5 – ulice:

BRODOWICZA 1, 2, 3, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 7, 8,  9, 9A, 10, 11, 12, 14, 16,

GRUNWALDZKA 12, 13, 15, 16,

KASPROWICZA 1, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8A, 8B, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 25A, 26, 27, 28A, 28B, 28C, 28D, 28E, 29, 30, 32, 34,

KIELECKA 19, 20, 21, 22, 23, 23B, 23C, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 29, 29A, 29B, 29C, 30, 32A, 32B, 34, 36,

KSIĘDZA BISKUPA BANDURSKIEGO 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 12A, 14, 15, 16,

MONIUSZKI 2A, 3, 4, 6, 8, 8A, 10, 15, 18, 19,

PLAC PREZYDENTA RACZYŃSKIEGO 1,

 

GRZEGORZ KĄKIEL Okręg nr 6 – ulice:

BRODOWICZA 13, 13A, 13B, 16A, 16B, 18, 20, 20A, 20B, 22, 24, 24A, 26, 28, 30, 32A, 32B, 34, 36,

EISENBERGA 1, 1A, 1B, 3, 5, 7, 9, 11,

GARCZYŃSKIEGO 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19,

GENERAŁA BEMA 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 9A, 11, 12, 12A, 12B, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35,

GENERAŁA SOWIŃSKIEGO 1, 2, 2A, 2B, 3, 3A, 3B, 3C, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 12, 14,

GROCHOWSKA 23, 23A, 25, 27A, 27B, 27C, 29, 29A, 31, 35, 37, 39, 39A,

GRUNWALDZKA 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28,

KSIĘDZA BISKUPA BANDURSKIEGO 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 30A, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48,

MONIUSZKI 20, 20A, 21, 22A, 22B, 23, 23A, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 41A, 41B, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,

OLSZAŃSKA 9, 11, 13, 15, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34,

ORDONA 2, 4, 6, 8,

ORLĄT LWOWSKICH 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21,

SUPNIEWSKIEGO 7, 9, 11,

WILKA-WYRWIŃSKIEGO 1,

 

ŁUKASZ DERDZIŃSKI Okręg nr 7 – ulice:

ALEJA PŁK BELINY-PRAŻMOWSKIEGO 1, 3, 5, 7,

GENERAŁA CHŁOPICKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18,

GRUNWALDZKA 5, 8, 9, 10,

KIELECKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 16A, 17, 18,

MISIOŁKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,

MOGILSKA 22, 24, 26, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 78, 78A, 78B, 80, 86, 98, 100, 102, 104,

RYMARSKA 3, 12, 12B, 14, 14A,

ZALESKIEGO 1, 2, 3, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,

 

BERENIKA REWICKA Okręg nr 8 – ulice:

ARIAŃSKA 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,

BOROWICKIEJ 5, 6, 7, 12,

BOSACKA 5, 7, 9, 11,

BOTANICZNA 3, 4, 4A, 6, 8, 10,

KOPERNIKA 15, 15A, 15C, 17, 19, 19A, 19B, 19C, 19E, 21, 21A, 21B, 22, 23, 25, 26, 27, 27A, 29, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 44, 50,

KURKOWA 3, 5,

LUBICZ 15, 16A, 17A, 17B, 17C, 17D, 17E, 17F, 17G, 17H, 17I, 17J, 19, 20, 21, 22, 23, 23A, 23B, 24, 25, 25A, 25B, 26, 27, 27A, 28, 28A, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48,

LUBOMIRSKIEGO 1, 3, 5, 5A, 7, 7A, 9, 11, 13, 17,

RAKOWICKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 16, 17, 19, 21, 23, 25,

RONDO MOGILSKIE 1,

STRZELECKA 2, 2A, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21,

TOPOLOWA 2, 3, 4, 4- 4A, 5, 6, 7, 8, 10, 12,

ZYGMUNTA AUGUSTA 1, 3, 5, 7, 9,

 

BEATA DZIESZYŃSKA Okręg nr 9 – ulice:

ALEJA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 15,

BLICH 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,

BUJWIDA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,

GENERAŁA DWERNICKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9,

GRZEGÓRZECKA 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 32, 32A, 34, 34A, 36, 38, 40,

HETMANA ŻÓŁKIEWSKIEGO 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 30, 32, 34, 34A, 34B, 36, 38,

KOŁŁĄTAJA 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16,

SOŁTYKA 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19,

ŚNIADECKICH 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 12A, 12B, 13, 14, 16,

ŚWIĘTEGO ŁAZARZA 1, 3, 6, 7A, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 19, 21,

 

VIOLETTA ZAPIÓR Okręg nr 10 – ulice:

ALEJA DASZYŃSKIEGO 3, 3B, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 21A, 21B, 23, 25, 27, 29, 33,

GRZEGÓRZECKA 1, 3,

HALICKA 21,

KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1, 2, 3, 5, 7, 7A, 8, 9, 10, 11,

KSIĘDZA GURGACZA 1, 5, 6, 7, 8,

METALOWCÓW 1, 3, 4, 5, 6,

MIODOWA 53, 55, 55A,

PODGÓRSKA 28,

SIEDLECKIEGO 1, 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13,

WIŚLISKO 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12,

 

JULIA WILCZYŃSKA Okręg nr 11 – ulice:

ALEJA DASZYŃSKIEGO 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32,

CHODKIEWICZA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24,

GRZEGÓRZECKA 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 41A, 41B, 43, 43A, 45, 45A, 45B, 47, 49, 51,

MASARSKA 3, 6, 7, 8,

POLA 1, 3, 4, 5, 6, 7,

PROCHOWA 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 17,

RZEŹNICZA 1, 3, 5, 5A, 7, 9, 11,

 

MICHAŁ SKOCZEŃ Okręg nr 12 – ulice:

ALEJA POKOJU 1, 1A, 3, 5,

GĘSIA 6, 8, 10, 12, 20, 26, 44,

GRZEGÓRZECKA 67, 67A, 72, 74, 76, 76A, 76B, 78,

KOTLARSKA 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18,

MASARSKA 9, 11, 13, 14, 15, 16,

PODGÓRSKA 34, 36,

ROGOZIŃSKIEGO 3, 5, 6, 12,

RZEŹNICZA 2, 2A, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20,

SEMPERITOWCÓW 5, 6, 7, 7A, 8, 11, 13, 14, 15, 17,

 

JAROSŁAW ŚWIĘCH Okręg nr 13 – ulice:

ALEJA POKOJU 2, 2A, 4, 6, 8,

ALEJA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 4, 4A, 6, 10, 12,

KORDYLEWSKIEGO 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 7, 11, 12, 14, 16,

PROFESORA SZAFERA 1, 2, 5, 7, 7A, 9, 11,

PRZY RONDZIE 2, 4, 6,

SĄDOWA 1, 3, 4, 5, 7, 9,

 

GRZEGORZ FINOWSKI Okręg nr 14 – ulice:

ALEJA POKOJU 16, 18, 18A, 18B,

CYSTERSÓW 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 18, 19, 19A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21, 22, 24, 26, 26A, 26B, 26C,

FABRYCZNA 5, 5A, 5B, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18A, 20, 20A, 25,

MOGILSKA 11, 13, 13B, 15A, 15B, 17, 17A, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43B, 49, 51, 57, 57A, 59, 65, 67A, 69, 69A, 71, 71A, 73, 75, 77, 79, 81, 97, 99,

MOSIĘŻNICZA 2, 3, 44,

PRZY RONDZIE 3, 5, 7, 53, 55,

PUŁKOWNIKA NULLO 20, 24, 26, 27, 28, 30, 30A, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42,

 

MAŁGORZATA CIEMIĘGA Okręg nr 15 – ulice:

ALEJA POKOJU 10, 12, 14, 14A,

PUŁKOWNIKA NULLO 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23

 

MARTA FUJAK Okręg nr 16 – ulice:

ALEJA POKOJU 5A, 5B, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27A, 27B,

BOBROWSKIEGO 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17,

GRZEGÓRZECKA 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98,

PUŁKOWNIKA NULLO 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A,

 

MONIKA FIRLEJ-BALIK Okręg nr 17 – ulice:

ALEJA POKOJU 29, 29A, 29B,

FABRYCZNA 3, 4, 6,

GRZEGÓRZECKA 67C, 67D, 67E, 67F, 67G, 67H, 69, 69A, 69B, 69C, 69D, 71, 73, 73A, 73B, 77, 77A, 77B, 79, 79E, 79F, 81, 85, 87, 93, 95, 97, 99A, 99B, 99C, 100, 101, 102, 103, 104, 105,

SKRZATÓW 1, 3, 4, 5, 6,

STACHOWSKIEGO 4,

ŻÓŁTEJ CIŻEMKI 3, 5,

 

PAWEŁ STACHOWIEC Okręg nr 18 – ulice:

ALEJA POKOJU 20, 20A, 22, 32, 32A, 44, 46,

CZYŻYŃSKA 21,

DĄBSKA 1A, 5, 10, 11, 11A, 12, 14, 18, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 18I, 18K, 18L, 18M, 18N, 19, 19B, 20, 20A, 20B, 20C, 21, 21A, 21B, 25,

JACHOWICZA 1, 1A, 2, 5,

KOSYNIERÓW 5, 9, 15B, 23, 25, 29,

LEMA 24, 32,

MOGILSKA 105, 109,

NIZINNA 4, 7,

ŚWITEZIANKI 1A, 2, 2A, 3, 5, 7, 9, 11,

ZWYCIĘSTWA 1, 2, 2A, 2B, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 39,

 

ŁUKASZ PIETRYKA Okręg nr 19 – ulice:

ALEJA POKOJU 24, 26, 28, 30, 31A, 31B, 33, 37, 41, 43, 45,

NA SZANIEC 1, 1A, 3, 5, 7, 9, 13, 17, 17A, 19, 21, 23,

 

ARTUR WOLNY Okręg nr 20 – ulice:

BAJECZNA 1, 2, 2B, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,

MIEDZIANA 17, 20,

NA SZANIEC 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,

OFIAR DĄBIA 2, 2A, 2B, 2D, 3, 4, 10, 10A, 12, 14A,

WIDOK 22, 22A,

 

MAŁGORZTA WŁOSZCZYK Okręg nr 21 – ulice:

PÓŁKOLE 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13B, 14, 15A, 15B, 16,

WIDOK 2, 2A, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 23, 25, 25A, 25B, 27, 27A, 31, 33, 35, 35A, 37, 39, 39A, 41,